Sağlık Turizmi

Özel Markasya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, başta Avrupalı konuklarımız olmak üzere Antalya’ya gelen diğer tüm yurtdışı  konuklarımızı Antalya’da sağlığına kavuşturuyor.
Turizmin, tarihin, doğal güzelliklerin, denizin sihirli bir uyum içinde bütünleştiği Antalya, her yıl Avrupa’nın ve dünyanın dört bir yanından milyonlarca yerli ve yabancı turisti ağırlıyor. Misafirlerimizi, Avrupa’nın her noktasından direkt uçuşların bulunduğu bir destinasyon olan Antalya hava limanından Özel Markasya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinin konforlu araçlarımız ve güler yüzlü personelimiz ile karşılıyoruz.
Antalya’nın merkezinde, dünyaca ünlü Konyaaltı plajlarına yürüme mesafesinde bulunan Özel Markasya Polikliniği hasta memnuniyeti, kaliteyi ve güveni ön planda tutan bir yaklaşımla siz değerli misafirlerine hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyor.
Alanında uzman doktorları ile tedavinin her aşamasında kaliteli ve markalı ürünler kullanmayı ilke edinen kliniğimizde son teknoloji cihazlar ile en yeni uygulamalarla tedavinizi gerçekleştiriyoruz.
Kliniğimizde implant uygulamalarından, çene cerrahisine, protezden, diş beyazlatmaya ve gülüş tasarımına kadar pek çok alanda hizmet veriyoruz. Ağız ve diş sağlığı uygulamalarımızın yanı sıra İngiltere’de Dünyaca tanınmış ve kalitesi onaylanmış alanında uzman Londra Royal Akademi’den eğitim alan hekimlerimiz tarafından PRP, dermal dolgu ve BOTOKS uygulamaları ile sağlıkla estetiği bir arada sunuyoruz.
Siz değerli misafirlerimiz ağız ve diş sağlığına kavuşurken rehber eşliğinde hazırladığımız kişiye özel gezi programları ile aynı zamanda, Antalya’nın eşsiz güzelliklerini de görme ve tanıma imkânı sunuyoruz.
Özel Markasya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak; siz değerli misafirlerimize hizmet vermekten, sağlıklı ve mutlu bir biçimde uğurlamaktan  büyük memnuniyet duyuyoruz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın