KISA BİR BAKIŞ

DİŞ İMPLANTLARI

Eksik dişleriniz artık dert değil!

Implant işlemi, çeşitli sebeplerle kaybedilen dişlerin yerine uygulanabilen en hızlı, ağrısız ve etkili çözümdür. Ayrıca implant işlemi artık gün içinde bile tamamlanabilmektedir. Implant uygulaması artık estetik görünümün önemli olduğu ön dişlerde de uygulanabilmektedir.

Implant uygulaması esnasında ilk aşamada geçici kron uygulanır ve bu kron ısırma kuvvetine maruz kalmayacak şekilde yapılır. Ardından belirlenen periyodlarla implant işlemi tamamlanır.

Hızlı implant işleminde cerrahi uygulamalara gerek kalmadan aynı gün dişlerinizin takılması mümkündür. Bu işlemde aynı gün geçici sabit dişler ağza vidalanır. Ardından iyileşme süresi sonunda asıl implant proteziniz yerleştirilir. Böylece dişsiz kalmadan kolaylıkla yemek yiyebilir, konuşurken zorluk yaşamazsınız.

IMPLANT

NEDİR? NE DEĞİLDİR?

İmplant, dişlerin temel tedavi amacı ile estetiğin ve çiğneme fonksiyonunun geri kazanılması için çene kemiği içerisine yerleştirilen titanyum vidalar ve onun üzerine yapılan işlemlerden meydana gelmektedir.

Hekim, operasyon öncesinde ve sırasında kemiğin kalınlığını ve anatomik boşluklara uzaklığını değerlendirerek nasıl bir yöntemle ne yapılması gerektiğini başka alternatifleri de hastalara sunmalıdır.

Geleneksel köprüler hâlâ çok iyi bir tedavi seçeneğidir. Fakat birçok kişi köprü yapılırken dişsiz alana komşu dişlerini kestirmek zorunda kalmakta ve zamanla bu dişler de kaybedilmektedir. Böyle durumlarda tek dişin eksikliğini gidermek için yaptırılan tek diş implant ideal bir seçenek olacaktır.

IMPLANT BLOG

İmplant Her Yaştaki Hastalara Uygulanabilir mi?

İmplant yaşa bağlı olmayıp hastanın çene kemiği ve genel sağlık durumuyla ilgilidir. Kemik yetersizliği durumunda kemik ekimi yapılabilir. Ancak en doğru kararı hekiminiz verecektir.

İmplantların Ömrü Ne Kadardır?

İmpalantların ömrü insan ömründen daha uzundur ancak kemik yapımızdaki değişimlerden dolayı ağız yapımızın olumsuz etkisi implantlarda da geçerlidir.

Antalya'da Diş İmplantı Farklı mıdır?

Antalyada diş implantları tedavisi diğer şehirlerden farklı değildir. Ancak her kliniğin ve hekimin imkanları ve kapasiteleri diş implantlarındaki tedavinin kalitesini etkilemektedir.

İmplant Fiyatları Neye Bağlı Değişir?

İmplant fiyatlarını kullanılan malzemeler başta olmak üzere kaplamalar, işçilik,….

HIZLI İMPLANT

Geleneksel tedavilerle teknolojinin harmanı, yeni cihazlarlarla donatılmış klinik, yüksek hasta memnuniyeti Markasya Diş Kliniğini ön plana çıkarıyor.

Yurtdışı Hastalar İçin Özel Paketleriniz Var mı?

Hastalarımızı havaalanından alıp tüm konaklama ve tedavilerinde yardımcı olunmaktadır.

Hızlı Implant Nedir?

Aynı gün geçici sabit dişler ağza vidalanır. İyileşme süresi sonunda asıl implant yerleştirilir.

Markasya Hakkında

2001 yılından itibaren hastalarına en kaliteli diş sağlığı hizmeti vermeyi ve bilgi edinmlerini sağlamayı ilke edinen Diş Hekimi Binnur Toysal YİĞİTBAŞI, Estetik Diş Hekimliği, İmplantoloji, Botoks, Dermal Dolgu, Çene Cerrahisi, Çocuk Diş Hekimliği, Dişeti Hastalıkları tedavisi ve implant gibi alanlarda  hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Site Güncelleme Tarihi: 04.04.2023

İletişim

Gsm: +90 (532) 464 09 19
Tel: +90 (242) 241 81 62
Adres: Toros Mah. 805 Sk. Kurgu Plaza

No: 14/1 Konyaaltı ANTALYA

Nasıl yardımcı olabilirim?
How can I help you?
Womit kann ich Ihnen behilfich sein?
Diş etleri Antalya Ortodonti Uzmanı Tedavinin Son Aşaması Konyaaltı Çocuk Diş Hekimi Estetik dişler Prostodonti Gülüş tasarımı işlemleri Yirmilik Diş Ameliyatı Antalya Gömülü Diş Çekimi Pedodontist Porselen kaplama Gülüş Tasarımı Uygulamaları Randevu çürük Ortodonti Problemleri Guinness Rekorlar Kitabı Çocuklarda Çürük Diş invisalign Çentikli Dişler Yirmilik Diş Çekimi