Diş Teli Tedavisi - Tedavinin Son Aşaması - Antalya Diş Kliniği

Öncelikli olan ortondotik tedavi işlemlerinin bitmesi ile, uygulanan tedavilerin, geriye dönerek tekrardan bozulmaların oluşmaması adına, pekiştirme tedavileri uygulanmaktadır. Bu tedaviler oldukça önemlidir ve bu tedaviler, pasif olarak çalışan farklı apareylerle (aygıtlarla) desteklenmektedir.

Ortodonti tedavilerinde, diş telleri, sıklıkla tercih edilmekte olan bir tedavi yöntemidir. Bununla birlikte, bazı hastalar, estetik açıdan çözümler sunan, şeffaf plaklarla tedavi olamayı tercih etmektedirler. Bu gibi durumlarda, diş hekimi yaptığı muayeneler sonucunda, bu tedavi yöntemini onaylar ise, Invisalign ile tedaviyi planlayarak, şeffaf plak tedavisini, uygulayabilir.

Markasya Diş Kliniği, 2013 yılından, günümüze, çene eğrilikleri ve diş çapraşıklarını inceleyen, uzman ortodontisti ve diş hekimliğinin diğer uzmanlık gerektiren uygulamalarından, implant uygulamaları, pedodonti servisi, endodonti servisi, diş eti hastalıkları, gülüş tasarımı, diş dolgusu, diş protezleri, diş beyazlatma (bleaching) ve diş taşı temizliği gibi alanlarda, uzman diş hekimleriyle, Konyaaltı, Antalya’da hizmet vermektedir.

About Markasya

Dentist Binnur Toysal YİĞİTBAŞI, who has adopted the principle of providing the best quality dental health service and providing information to patients since 2001, continues to serve her patients in areas such as Aesthetic Dentistry, Implantology, Botox, Dermal Fillers, Maxillofacial Surgery, Pediatric Dentistry, and Periodontal Treatments.

Website update date:
i: 04.04.2023

Contact

Mobile: +90 (532) 464 09 19
Phone: +90 (242) 241 81 62
Address: Toros Mah. 805 Sk. Kurgu Plaza

No: 14/1 Konyaaltı ANTALYA

implantın faydaları Antalya Kanal Tedavisi Basınç Ağrısı Estetik dişler Protetik Tedavi ağız hijyeni Yirmilik Diş çürük Antalya Diş Polikliniği Antalya Ortodonist diş eti şişliği Protez Estetik Diş Nasıl Önlenir Diş eti yapısı Pedodontist Pekiştirme Tedavisi Diş İzi Estetik Diş Hekimi Korkusu