Antalya Diş Kliniği - Diş Teli Tedavisi Yalnızca Estetik Açıdan Mı Önemlidir?

  • Diş eti hastalıkları,
  • Çene eklemi problemleri,
  • Çiğneme işlevinin yerine getirilememesi
  • Konuşma bozuklukları

Çapraşık dişler, ilerleyen zamanlarda, yukarıdaki gibi sorunlara neden olabilmektedir. Genel sağlığa olan olumlu etkileri göz önünde bulunduğunda, ortodontik tedaviler, yalnızca estetik kaygılarla yapılmamaktadır.

Ortodontik tedavilerde, diş teli tedavisi, genellikle tercih edilen bir tedavi yöntemidir. Aynı zamanda, hastalar, estetik bir çözüm olan, şeffaf plaklarla da dişlerindeki çapraşıkların ortodontik tedavi ile düzeltilmesini, isteyebilmektedirler. Böyle durumlarda, diş hekimi de bu tedavi yöntemini, uygun bulur ise, şeffaf plak tedavisini, Invisalign ile planlayarak, uygulayabilir.

Markasya Diş Kliniği, çene eğrilikleri ve diş çapraşıklarını inceleyen, uzman ortodonti hekimi ve diş hekimliğinin diğer uzmanlık alanlarından olan, endodonti servisi, pedodonti servisi, implant uygulamaları, gülüş tasarımı, diş eti hastalıkları, diş dolgusu, diş protezleri, diş beyazlatma (bleaching) ve diş taşı temizliği gibi alanlarda, uzman diş hekimleriyle, Konyaaltı, Antalya’da hizmet vermektedir.

About Markasya

Dentist Binnur Toysal YİĞİTBAŞI, who has adopted the principle of providing the best quality dental health service and providing information to patients since 2001, continues to serve her patients in areas such as Aesthetic Dentistry, Implantology, Botox, Dermal Fillers, Maxillofacial Surgery, Pediatric Dentistry, and Periodontal Treatments.

Contact

Mobile: +90 (532) 464 09 19
Phone: +90 (242) 241 81 62
Address: Toros Mah. 805 Sk. Kurgu Plaza

No: 14/1 Konyaaltı ANTALYA

Diş implantı Parmak Emme Alışkanlığı diş eti rahatsızlıkları enfeksiyon Ergenlik Çağı diş eti hassasiyeti Nasıl Önlenir Yaş Grubu Antalya Pedodonti Kliniği Dijital Gülüş Tasarımı cerrahi tedavi 37 Diş Ağız Hastalıkları Porselen kaplama diş kaybı Gömülü Diş Periodontitis implant diş Diş Minesi Ne Kadar Dayanıklı? Hareketli protez