Diş Teli Tedavisi - Ağız Yapısı - Antalya Diş Kliniği

  • Alt çenenin, normal konumuna göre, daha önde veya daha geride olması,
  • Çene yapısının küçük, dişlerin ise büyük olması; böylelikle, dişlerin nizami bir şekilde tutunacak alan bulamaması,
  • Dil yapısının normalden büyük olması,

Ağız yapısının, diş çapraşıklıklarına etkilerinden bazılarıdır.

Ortodontik tedavilerde, diş teli tedavisi, yaygın olarak tercih edilmektedir. Bununla birlikte, hastalar, estetik bir çözüm sunan, şeffaf plaklarla da diş çapraşıklarının giderilmesini talep edebilmektedirler. Böyle durumlarda, diş doktoru da şeffaf plak tedavisini onaylarsa, Invisalign ile şeffaf plak tedavisinin planlaması da yapılabilir.

Markasya Diş Kliniği, çene eğrilikleri ve diş çapraşıklarını inceleyen, uzman ortodontisti ve diş hekimliğinin diğer uzmanlık alanlarından, implant uygulamaları, pedodonti servisi, endodonti servisi, diş eti hastalıkları, gülüş tasarımı, diş dolgusu, diş protezleri, diş beyazlatma (bleaching) ve diş taşı temizliği gibi alanlarda, uzman diş hekimleriyle, Konyaaltı, Antalya’da hizmet vermektedir.

About Markasya

Dentist Binnur Toysal YİĞİTBAŞI, who has adopted the principle of providing the best quality dental health service and providing information to patients since 2001, continues to serve her patients in areas such as Aesthetic Dentistry, Implantology, Botox, Dermal Fillers, Maxillofacial Surgery, Pediatric Dentistry, and Periodontal Treatments.

Website update date:
i: 04.04.2023

Contact

Mobile: +90 (532) 464 09 19
Phone: +90 (242) 241 81 62
Address: Toros Mah. 805 Sk. Kurgu Plaza

No: 14/1 Konyaaltı ANTALYA

Pedodontist Antalya Çocuk Diş Kliniği Antalya Sinus Lifting Diş Hekimi Diş Eğriliği Gingivektomi Parmak Emme Alışkanlığı Protez Diş Estetik Gülüş Gingivitis Estetik Gülüş Tasarımı Antalya Çocuk Diş Doktoru Kabuklu Yiyecekler Gülüş tasarımı işlemleri Guinness Dünya Rekorları Yirmilik Diş Çekimi Çapraşık Dişler Diş Hekimi Korkusu Şeffaf Plak Ortodonti Problemleri