Diş İmplantları

Bu sayfada Antalya’da bulunan diş kliniğimizde implant tedavisi ve implantların genel özellikleri ve fiyatları hakkında bilgiler verilecektir.
Dişlerimiz, yediğimiz yiyeceklerin parçalanması ve estetik açıdan vücudumuzun en önemli parçalarından biridir.

Herhangi bir sebeple çekilen dişlerin yerine, tam olamasa da yerine geçebilecek birkaç alternatifin olması bizlerin ağız sağlığı için iyi bir fırsattır.

İmplant, dişlerin temel tedavi amacı ile estetiğin ve çiğneme fonksiyonunun geri  kazanılması için çene kemiği içerisine yerleştirilen titanyum vidalar ve onun üzerine yapılan işlemlerden meydana gelmektedir.

Bu operasyonların tümüne ise “dental implant” yada implant tedavisi denilmektedir.

Diş hekimliğinde kullanılan implantlar gerek şekil gerekse tedavinin amacına göre çeşitlilik göstermektedir. Hangi durumlarda hangi implantın kullanılacağı ise iyi bir hekimlik işidir.
Hekim, operasyon öncesinde ve sırasında kemiğin fazlalığını ve anatomik boşluklara uzaklığını değerlendirerek nasıl bir yöntemle ne yapılması gerektiğini başka alternatifleri de hastalara sunmalıdır.
Antalyada bulunan diş kliniğimizde, gerek uzman dşhekimleri ve gerek hasta memnuniyetini ön planda tutarak hastalarına en iyi ve kaliteli implant hizmeti verme gayreti içerisindedir.

Diş İmplantları İle İlgili Görseller

İmplant her yaştaki hastalara uygulanabilir mi?

İmplant yaşa bağlı olmayıp hastanın çene kemiği ve genel sağlık durumuyla ilgilidir. Kemik yetersizliği durumunda kemik ekimi yapılabilir. Ancak en doğru kararı hekiminiz verecektir.

İmplantların ömrü ne kadardır ?

İmpalantların ömrü insan ömründen daha uzundur ancak kemik yapımızdaki değişimlerden dolayı ağız yapımızın olumsuz etkisi implantlarda da geçerlidir.

Antalya’da diş implantları farklı mdıır?

Antalyada diş implantları tedavisi diğer şehirlerden farklı değildir. Ancak her kliniğin ve hekimin imkanları ve kapasiteleri diş implantlarındaki tedavinin kalitesini etkilemektedir.

İmplant fiyatları nelere bağlıdır?

İmplant fiyatlarını kullanılan malzemeler başta olmak üzere kaplamalar, işçilik,….

Yurtdışı hastalar için özel paketleriniz var mıdır?

Hastalarımızı havaalanından alıp tüm konaklama ve tedavilerinde yardımcı olunmaktadır.

Antaltada başka şubenizde implant tedavisi var mıdır.?

Antalya’da implant tedavisi yapan başka bir şubemiz yoktur.